Henk van der Stelt winnaar Rondje Almkerk

Like This Video 201 Redactie
Added by 26 mei 2019

ALMKERK – Hankenaar Henk van der Stelt heeft zaterdagmiddag met overmacht Rondje Almkerk gewonnen, met een tijd van 34:42 was hij meer dan twee minuten sneller dan de nummer twee in de wedstrijd. Na een aantal jaren van afwezigheid was Rondje Almkerk weer terug in het Blankers & Van Vark stratenloop circuit, dat al aan zijn 35e seizoen bezig is. Vanwege een overval agenda trof de organisatie het niet wat betreft het aantal deelnemers dat aan de start stond. En dat was mede jammer omdat de opbrengst naar Ropa Run Team Almkerk zou gaan.

Henk van der Stelt nam al meteen na het startschot het initiatief, waardoor de andere atleten alleen zijn rug nog maar hebben gezien. Van der Stelt had dan ook totaal geen ambitie om een mooie eindtijd op de klok te zetten. “Dat komt later nog wel, want ik ben van plan om een aantal sterk bezette wedstrijden te gaan lopen” vertelde hij meteen na de wedstrijd. De tweede loper die binnenkwam was Arik Burghout uit Meeuwen, hij noteerde een tijd van 36:48. De overwinning bij de vrouwen ging naar Emmy Vink, de loopster uit Well die uitkomt voor Altena Road Runners klokte 44:06.  

De volgende stratenloop en tevens 3e wedstrijd in het 35e stratenloop seizoen is op woensdagavond 3 juli, de atleten doen dan Werkendam aan voor de Van der Straatenloop. Traditioneel is deze wedstrijd over 5 kilometer altijd sterk bezet.

U later dit weekend de beelden ook bekijken op OKÉTV kanaal 41 (Altena) en kanaal 36 (Bommelerwaard).

Hieronder de video’s en daaronder de complete uitslag.

Uitslagen Rondje Almkerk    
Almkerk – Zaterdag 25 mei 2019    
         
J-7, JEUGD T/M 7 JR      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Pieter Krijgsman Almkerk 1:54  
2 Stijn Verhoeven Woudrichem 1:59  
3 Enzo van Balen Altena Road Runners 2:11  
4 Morris groen Dussen 2:14  
5 Daan van Ravestijn Drunen 2:17  
6 Ivano den Boesterd Typhoon 2:31  
7 Sebas Tishauser Hagestein 4:11  
         
M-7, JEUGD T/M 7 JR      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Naomi Drost Sleeuwijk 1:56  
2 Anne Roza   2:00  
3 Julia Colijn Altena Road Runners 2:10  
4 Nynke Tolhoek Altena Road Runners 2:18  
5 Valente den Boesterd Typhoon 2:39  
6 Isis groen Dussen 2:42  
7 Yfke De Vos Sleeuwijk 2:43  
8 Ruby van Drongelen Almkerk 3:04  
         
J8-9, JEUGD 8-9 JR      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Milan van beurden DAK 3:48  
2 Sem van Ravestijn DAK 3:48  
3 Luuk van Gestel DAK 3:56  
4 Jens Ruis Altena Road Runners 3:57  
5 Stef van Vliet Altena Road Runners 3:57  
6 Jelmer blonk DAK 4:12  
7 Julian van Drunen Almkerk 4:28  
8 Roan van Drongelen Almkerk 4:35  
9 Tristan van Boven Altena Road Runners 4:40  
10 Tom Tolhoek Altena Road Runners 4:59  
         
M8-9, JEUGD 8-9 JR      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jasmijn Timmermans   4:27  
2 Marcella Duijster   4:42  
         
J1011, JEUGD 10-11 JR      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jesse Tolhoek Altena Road Runners 5:38  
2 Mathijs Kant Altena Road Runners 5:41  
3 David Drost Sleeuwijk 6:06  
4 Koen van Gestel DAK 6:30  
5 Tycho van Balen Altena Road Runners 6:36  
6 Thomas van Breugel RIJSWIJK 7:03  
7 Duko Jooren Altena Road Runners 7:27  
         
M1011, JEUGD 10-11 JR      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mirthe van Zon DAK 5:48  
2 Esther Cornelissen DAK 7:02  
3 Tess van den Heuvel Altena Road Runners 7:14  
4 Lotte van Drunen Almkerk 8:21  
         
J1215, JEUGD 12-15 JR      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thymen van Zon DAK 7:20  
2 Benjamin Mak Altena Road Runners 7:26  
3 Abel Jooren Zuilichem 8:32  
4 Menno Colijn Altena Road Runners 8:35  
         
M1215, JEUGD 12-15 JR      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bibienne Suijkerbuijk Roosendaal 8:05  
2 Renske de Graaf Nieuwendijk Nb    
         
MSEN, 5 KM PRESTATIEL      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Ruben Mak Woudrichem 19:07 19:05
2 Jos Adriaens   20:17 20:15
3 Arie van Horssen   21:50 21:48
4 Nick op den Buijsch   23:58 23:53
5 Pieter van Wijgerden Werkendam 25:03 24:58
6 Jordy van Deunen   26:14 26:09
7 Jeffrey Pellicaan Sprint 32:12 32:05
         
M35, 5 KM PRESTATIEL      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Rene van Wezel DAK 24:24 24:16
2 John van Drunen Almkerk 26:39 26:35
3 Wim Sterk Almkerk 28:24 28:17
         
M45, 5 KM PRESTATIEL      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Francois van Zon Drunen 21:23 21:21
2 Martin Arendse Almkerk 27:46 27:39
3 Arjan Kom Arnhem 28:06 27:58
4 Marcel Bakker Nieuwpoort 33:55 33:45
         
M55, 5 KM PRESTATIEL      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Rob den Besten Werkendam 32:01 31:50
         
M65, 5 KM PRESTATIEL      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Van Oudheusden Almkerk 30:36 30:27
2 Henny Blom Gorinchem 33:33 33:25
         
VSEN, 5 KM PRESTATIEL      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jaitske Honings Almkerk 26:15 26:10
2 Netty Bronkhorst   26:57 26:52
         
V35, 5 KM PRESTATIEL      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Coranda Kostense Altena Road Runners 23:57 23:54
2 Monique van Noort Gorinchem 29:35 29:28
3 Willemieke De Vos Sleeuwijk 37:25 37:17
         
V45, 5 KM PRESTATIEL      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Lia Mak-Tritten Altena Road Runners 28:40 28:34
2 Monica Verduijn Almkerk 32:41 32:34
3 Klaske Jager Sleeuwijk 35:18 35:10
4 Edith Helsloot Hoofddorp 36:47 36:39
         
V55, 5 KM PRESTATIEL      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Elma Pellicaan Almkerk 32:11 32:05
         
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Arik Burghout Meeuwen 36:50 36:48
2 Arnoud van Vliet Werkendam 37:37 37:37
3 Jacco van der Vliet Gorinchem 38:03 38:01
4 Norbert Schild   38:52 38:49
5 Harm Rijneveld Nieuwendijk Nb 40:09 40:07
6 Jorn Pennings Almkerk 45:19 45:16
7 Theo van Maurik   47:04 47:00
8 Machiel van der Stelt   47:21 47:17
9 Tim van Wijngaarden Almkerk 53:16 53:07
         
M35, 10 KM WEDSTRIJD      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Henk van der Stelt Scorpio 34:42 34:42
2 Teun van Gorp Tilburg Road Runners 39:31 39:31
3 Erwin van Arendonk DAK 39:40 39:39
4 Pieter van den Heuvel Zuilichem 41:50 41:48
5 Mark Roza   42:41 42:38
6 Richard Groenenberg   44:20 44:16
7 Jeroen Grauss Altena Road Runners 44:30 44:27
8 Bas de Boer Altena Road Runners 44:47 44:44
9 Arjan van Heusden Altena Road Runners 48:44 48:37
10 Ronald Tukker Typhoon 49:00 48:56
11 Grzegorz Grund Brakel 50:46 50:37
12 Lukasz Korycki Brakel 53:34 53:24
13 Jeroen Tishauser Hagestein 55:18 55:10
14 René De Vos Sleeuwijk 1:04:24 1:04:15
         
M45, 10 KM WEDSTRIJD      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Mar-Hein van de Wiel DAK 38:35 38:35
2 Egbert Hooijkaas   39:03 39:02
3 Johan Roozemond Altena Road Runners 39:14 39:12
4 Jan van Stigt Altena Road Runners 40:22 40:21
5 Auke Nauta   40:50 40:48
6 Johan van Herpen Altena Road Runners 41:40 41:37
7 Dick Kant   42:08 42:05
8 Arno Bouman Waardhuizen 45:51 45:51
9 Leon Aleman   46:26 46:23
10 John Verhoeven Altena Road Runners 48:36 48:32
11 Kees van Drunen   48:43 48:38
12 Michel Linschoten Altena Road Runners 48:46 48:42
13 Marcel van Mersbergen Hank 49:24 49:19
14 Marius Kraaij Almkerk 49:39 49:30
15 André Verburg Typhoon 51:02 50:57
16 Goof Hobo Altena Road Runners 51:29 51:23
17 Jos Bleijlevens Scorpio 54:14 54:08
18 Ardi Verduyn Almkerk 56:39 56:33
19 Arjan kostense Rijswijk Nb 57:35 57:31
20 Peter Kahmann Rossum Gld 1:00:56 1:00:56
         
M55, 10 KM WEDSTRIJD      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Henk van den Heuvel Altena Road Runners 42:24 42:22
2 Sjaak hofmans Altena Road Runners 42:45 42:43
3 Hans Schilders DAK 43:26 43:24
4 Hans Overbeek Polsbroek 45:25 45:20
5 Fred van Tilborg DAK 45:41 45:38
6 Nico Baas   46:24 46:19
7 Eli Smits Altena Road Runners 46:54 46:49
8 Arie van Vliet Altena Road Runners 47:36 47:31
9 Ton Naaijen Altena Road Runners 50:28 50:22
10 Peter Timmermans Sprang-Capelle 50:31 50:27
11 Arie van Esch   51:35 51:31
12 Jan Huisman Sleeuwijk 53:02 52:54
13 Joost Kant Altena Road Runners 56:47 56:40
14 Jan de Graaf Almkerk 59:10 59:01
15 Rudi de Reuver   59:28 59:17
         
M65, 10 KM WEDSTRIJD      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jan Lazet   43:02 43:01
2 Jan van Rijckevorsel   44:33 44:31
3 Rob Kruis Typhoon 47:53 47:51
4 Bauke de Jong   52:29 52:27
5 Tonnie Bouman   54:51 54:47
         
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jenny Welbergen Zeewolde 57:24 57:20
2 Amber van bruchem Nijmegen 1:00:43 1:00:36
         
V35, 10 KM WEDSTRIJD      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Emmy Vink Altena Road Runners 44:09 44:06
2 Liane van Beek   49:05 49:01
3 Mieke koch Almkerk 51:02 50:56
4 Annemiek Verduyn Almkerk 54:34 54:26
5 Angeline van Drunen Almkerk 57:12 57:12
         
V45, 10 KM WEDSTRIJD      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Ingrid den Oudsten Spiridon 48:35 48:31
         
V55, 10 KM WEDSTRIJD      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Marina van den Hurk Altena Road Runners 1:00:31 1:00:24
2 Joke Oosters   1:00:57 1:00:50
3 Lijdie van Ballegooijen Altena Road Runners 1:03:05 1:02:58
Share

Similar Videos

Zonovergoten Oldtimerdag Oudheusden

625 0

OUDHEUSDEN – De voetbalvelden van HHC’09 in Oudheusden waren zondag bezet door teintallen oldtimers. Het evenement werd dit jaar voor de vijfde keer gehouden, en dat lustrum kreeg in elk geval veel beter weer dan vorig jaar toen de regen

Share

Wethouders openen fietspad op ludieke manier

792 0

Veen – De wethouder Pim Bouman van Aalburg en Renze Bergsma hebben donderdag middag op een speciaal geprepareerde fiets de nieuwe fietsverbinding tussen Veen en het nieuwe zwembad in Andel geopend. Dat leverde komische taferelen op want het was duidelijk

Share

Lampionnenoptocht in Nederhemert

428 0

NEDERHEMERT – ER waren zaterdagavond behoorlijk wat deelnemers bij de Lampionnenoptocht in Nederhemert. De organisatie die in handen was van Oranjevereniging Trouw aan Oranje had Fanfare Juliana/Concordia bereid gevonden om voor de muzikale begeleiding te zorgen. Zo trok een bonte

Share